Proceso schemos

HUBER SE Produktai Proceso schemos                
header_bottom
HUBER sprendimai geriamo vandens rezervuaruose HUBER sprendimai geriamo vandens rezervuaruose HUBER sprendimai nuotekų sistemoms HUBER sprendimai centralizuotiems nuotekų valymo įrenginiams HUBER sprendimai mechaniniam nuotekų pirminiam valymui HUBER sprendimai biologiniam nuotekų valymui: HUBER membraninės technologijos (MBR) įrenginiai HUBER sprendimai dumblo valymui HUBER sprendimai dumblo džiovinimui: HUBER dumblo džiovinimo įrenginys SRT, naudojantis saulės energiją HUBER sprendimai dumblo džiovinimui: HUBER juostinis džiovinimo įrenginys BT su šilumos tiekimu HUBER sprendimai dumblo deginimui vietoje naudojant „sludge2energy“ sistemą HUBER sprendimai septikuose išskiriamo dumblo valymui HUBER sprendimai decentralizuotam ir pusiau centralizuotam nuotekų valymui numatant jų pakartotinį panaudojimą HUBER ThermWin® sprendimai išgauti šilumą iš nuotekų HUBER TubeWin sprendimai išgauti šilumą iš nevalytų nuotekų HUBER sprendimai išgauti šilumą iš nuotekų: šilumos išgavimas iš nutekamojo vandens po dumblo džiovinimo HUBER sprendimai pakartotiniam vandens panaudojimui ir šilumos išgavimui HUBER sprendimai skerdyklų ir mėsos perdirbimo pramonėje HUBER sprendimai pieno pramonėje HUBER sprendimai alaus daryklose ir gėrimų pramonėje HUBER sprendimai tekstilės ir odos perdirbimo pramonėje HUBER sprendimai popieriaus pramonėje HUBER sprendimai organinių atliekų apdorojimui HUBER sprendimai smėlio ir skysto smėlio valymui HUBER sprendimai plastiko pramonėje

Pažangios vandens ir nuotekų valymo technologijos

Paieška

Kontaktai

UAB CHEMAVA

Registruota buveinė:

S.Stanevičiaus 35-17,

LT-07132 Vilnius, Lietuva

icon.tel icon.fax + 370 5 2652181

info@huber.lt

gb.gif Angliškai

Proceso schemos

HUBER sprendimai vietinės reikšmės ir globalinėms problemoms spręsti

Kasdieniame gyvenime susiduriame su įvairiais iššūkiais ir ieškome būdų kaip juos įveikti. Dažnai pagalbos kreipiamės į profesionalus. HUBER inžinieriai yra vandens ir nuotekų valymo srities ekspertai. Jei Jums iškilo panašių problemų, kreipkitės į mus ir įsitikinkite mūsų specialistų profesionalumu. Rasime Jums tinkamiausią sprendimą ir būsime laimingi prisidėję prie Jūsų sėkmės.

Vietinės reikšmės ir globalinės problemos

Galbūt Jūs esate įrenginio operatorius ar inžinierius-konsultantas? Galbūt Jūs ieškote efektyvesnių, patikimesnių, finansiškai naudingai dirbančių įrenginių ar sistemų? Pasikonsultuokite su mumis!

Energijos, vandens ir maisto ištekliai po truputį senka ir dėl to nuolatos brangsta. Šiandien mes kalbame apie išteklių trūkumus, globalinį atšilimą ir klimato kaitą, kurie gali turėti pražūtingų padarinių didžiajai žmonijos daliai, o ypač neturtingiesiems.

Tik tada, kai įvertinsime kiekvieną galimybę prisidėti prie tvaraus vystymosi siekių, kai išmoksime taupyti ir pakartotinai panaudoti gamtos išteklius, galėsime savo elgesį laikyti atsakingu.

Šioje brošiūroje susipažinsite su mūsų siūlomais sprendimais. Žinoma, jų yra daug daugiau. Patikėkite mums savo problemas, ir mes jas įveiksime.

HUBER produktai sudaro visą HUBER sprendimų sistemą.

Problemas sprendžiame kompleksiškai!

HUBER paverčia nuotekas naudingais ištekliais!

© Copyright - Hydropress Huber AB