Pramoninių nuotekų valymas

HUBER SE Produktai Proceso schemos                
header_bottom

Pažangios vandens ir nuotekų valymo technologijos

Paieška

Kontaktai

UAB CHEMAVA

Registruota buveinė:

S.Stanevičiaus 35-17,

LT-07132 Vilnius, Lietuva

icon.tel icon.fax + 370 5 2652181

info@huber.lt

gb.gif Angliškai

Pramoninių nuotekų valymas

Jūs uždirbate gamindami ir parduodami savo produktus ar gamindami energiją, pvz., biomasę. Nors gamybinių nuotekų ir dumblo valymas nėra jūsų pagrindinis verslas, tačiau ekologinis sąmoningumas yra jūsų verslo filosofijos dalis.

Todėl jums reikia rasti partnerį, kuris bendradarbiaudamas kartu su jumis galėtų sukurti ir įgyvendinti ekonomiškai pagrįstus nuotekų šalinimo ir energijos gavybos sprendimus.

Mes suprantame jūsų poreikius!

HUBER SE yra vienas iš nedaugelio tiekėjų pasaulyje, kuri tiekia pilną nuotekų ir techninio vandens valymo įrenginių paketą, taip pat dumblo valymo ir energijos bei šilumos pakartotinio panaudojimo technologijas. Naudodami HUBER mechanizmus ir įrenginius, mes galime suvaldyti visus procesus, kitaip tariant, mes siūlome pilnai sukomplektuotas sistemas ir prisiimame atsakomybę už šių sistemų inžinerinį darbą.

Vis dėl to, nepakanka vien tik nuotekų valymo. Sekantis etapas, kurio reikia imtis yra „Sustabdyti ratą!”.

Apvalytų nuotekų valymas pasiekiant aukštos kokybės gamybos procesuose naudojamą techninį vandenį, taupo brangų geriamą vandenį ir padeda nesusidaryti nuotekoms.

Mūsų filosofija - nepalikti nei vieno nepanaudoto šaltinio - apima ir susidariusio dumblo panaudojimą. Taikant bet kurį holistinį metodą, reikia atkreipti dėmesį į dumblo apdorojimą ir utilizavimą. Šiuo atveju turėtų būti svarstomas ne tik ekonomiškai naudingas dumblo šalinimas, bet ir iš jo gautos energijos utilizavimas.

Taigi, kaip matote, yra daugybė būdų kaip paversti brangiai kainuojantį nuotekų valymo projektą į pelningą nuotekų valymą ir dumblo utilizavimą.

Mūsų komandą sudaro specifinių žinių ir patirties turintys specialistai, sėkmingai įgyvendinę daug projektų ir pasiruošę su jumis pasidalinti savo patirtimi.

Bendradarbiaukime ir įgyvendinkime jūsų projektus!

 

 

© Copyright - Hydropress Huber AB