Nuotekų sistemos tvarkymas ir paviršinių nuotekų valymas

HUBER SE Produktai Proceso schemos                
header_bottom

Pažangios vandens ir nuotekų valymo technologijos

Paieška

Kontaktai

UAB CHEMAVA

Registruota buveinė:

S.Stanevičiaus 35-17,

LT-07132 Vilnius, Lietuva

icon.tel icon.fax + 370 5 2652181

info@huber.lt

gb.gif Angliškai

Nuotekų sistemos tvarkymas ir paviršinių nuotekų valymas

Įrenginiai ir sistemos bendriems ir atskiriems nuotekų tinklams

Siekdami kuo labiau bendrai saugoti aplinką, o ypač vandens šaltinius, labai didelį dėmesį skiriame paviršinių nuotekų ir vandens iš bendrų kanalizacijos sistemų valymui. Rekonstruojami ir naujai statomi nuotekų valymo įrenginiai žymiai pagerino daugelio upių, ežerų ir jūrų vandens kokybę. Tačiau, nepaisant didelių pastangų ir investicijų, vandens telkiniai vis dar yra labai užteršti. Pagrindinė užterštumo priežastis – liūčių metu iš bendrų ir buitinių nuotekų sistemų išsiliejantis vanduo. Norėdami įgyvendinti konkrečius aplinkos saugojimo tikslus būtina imtis atitinkamų priemonių, kad ateityje iškiltų kuo mažiau problemų.

Grotos nuotekoms

HUBER grotos yra naudojamos šiukšlių ir kitų stambių medžiagų sulaikymui kanalizacijos sistemose saugant, kad liūčių metu jos neištekėtų į vandens telkinius. Mūsų siūlomų produktų asortimente rasite pačių įvairiausių grotų, tinkamų naudoti nuotekų persipylimo vietose. Čia labiausiai tiktų naudoti grotas su strypais ir perforuota plokšte padengtas grotas. Mūsų siūlomos grotos yra montuojamos prieš užtvankos srovę, pasroviui arba ant užtvankos viršaus. Labiausiai tinkančios grotos yra parenkamos atsižvelgiant į reikalaujamą ar pageidaujamą nešmenų atskyrimo efektyvumą, reikalavimus srautui ir struktūrines srovės savybes. Mūsų specialistai, įgiję didelės patirties įvairiose pasaulio šalyse, padės jums rasti geriausią sprendimą.

Lietaus vandens rezervuarų plovimas

Dėl ribotų kaupimo galimybių nuotekų kolektoriuje, tam tikrose vietose įrengiamos papildomos talpos, pvz., lietaus vandens persipylimo, vandens sulaikymo ar skaidrinimo rezervuarai, į kuriuos patekęs lietaus vanduo pasibaigus liūčiai bus išleidžiamas į nuotekų valymo įrenginius.

Kanalizacijos kolektoriuose, lietaus vandens saugojimo ir skaidrinimo rezervuaruose turi būti įrengtos tinkamos valymo sistemos, kurios užtikrintų jų sklandų funkcionavimą ir apsaugotų nuo nemalonaus kvapo, toksinių medžiagų ir galimų pavojų, kylančių pūdant nuosėdas anaerobiniu būdu.

Efektyviausias, patikimiausiai ir pigiausias kanalizacijos kolektorių ir lietaus vandens rezervuarų valymo būdas yra sukeliant stiprų bangavimą.

HUBER Tipping Buckets SK sistema puikiai tinka visų tipų ir išmatavimų rezervuarų plovimui.

Paviršinių nuotekų sulaikymas kanalizacijos sistemose

Taip pat, HUBER kuria ir gamina išmanias ir efektyviai veikiančias sistemas, skirtas kontroliuojamam paviršinių nuotekų sulaikymui kanalizacijos sistemose. Siekiant sumažinti investicijas ir eksploatavimo kaštus, labai svarbu kuo efektyviau utilizuoti paviršinių nuotekų kiekius reguliuojant vandens lygį sistemoje. Dažniausiai, naudojant tokias išmanias sistemas nebereikia statyti papildomų vandens sulaikymo rezervuarų. Išsiliejančių paviršinių nuotekų taršą galima sumažinti įrengiant filtrus lietaus vandeniui.

Išleidžiamo nuotekų kiekio apskaičiavimas

Sulaikymo rezervuaruose esančių paviršinių nuotekų utilizavimo ir jų persipylimų monitoringas užtikrina optimalų sulaikytų nuotekų panaudojimą ir sumažina persipylimų dažnumą. Labai svarbu turėti galimybę išmatuoti išleidžiamų paviršinių nuotekų srautą ir kiekį. Anksčiau, įrengus grotas tokių išmatavimų buvo neįmanoma atlikti. Tačiau dabar tai galima padaryti naudojant mūsų pagamintas grotas.

© Copyright - Hydropress Huber AB