Nuotekų filtravimas

HUBER SE Produktai Proceso schemos                
header_bottom

Pažangios vandens ir nuotekų valymo technologijos

Paieška

Kontaktai

UAB CHEMAVA

Registruota buveinė:

S.Stanevičiaus 35-17,

LT-07132 Vilnius, Lietuva

icon.tel icon.fax + 370 5 2652181

info@huber.lt

gb.gif Angliškai

Nuotekų filtravimas

Universalios grotos

Nuotekų košimas yra privalomas žingsnis pirminiame municipalinių ir pramoninių nuotekų valymo etape.

Norėdami apsaugoti grotas nuo pažeidimų ir (arba) užsikimšimo tolimesnio valymo etapuose, reikia pašalinti šiukšles. Nuosėdos, plūduriuojančios ir kietosios medžiagos, kurių sulaikymo efektyvumas priklauso nuo grotų strypų išdėstymo ar sieto akučių skersmens, yra atskiriamos ir galiausiai pašalinamos.

Remiantis principu „filtravimas – plovimas – gabenimas – sausinimas viename įrenginyje“, buvo sukurti ROTAMAT® nešmenų šalinimo įrenginiai ir sėkmingai pristatyti tarptautinėje rinkoje. Pastaraisiais metais, ROTAMAT® įrenginių paketą papildė STEP SCREEN® ir MAX® grotos.

HUBER siūlomos grotos:

  • pritaikytos bet kokioms montavimo sąlygoms
  • pritaikytos visiems nuotekų srautams
  • gali būti įvairiais tarpais išdėstytais strypais ar įvairaus akučių dydžio

Ypatingai tankių filtrų nauji naudojimo būdai

Mūsų sukurtus ypatingai tankius filtrus, naudojamus labai smulkių dalelių atskyrimui, galima pritaikyti naujose nuotekų valymo technologijose.

Patikimas plaukų ir pluoštinių medžiagų atskyrimas naudojant ypatingai tankų filtrą užtikrina efektyvų membraninių bioreaktorių darbą.

Taip pat ypatingai tankūs filtrai naudojami prie nuotakų į upę ir jūrą. Dažnai, prieš išleidžiant nuotekas į upę ar jūrą, jos būna išvalomas tik mechaniniu būdu. Nuotekos, ištekančios iš upės ar jūros nuotakų su mažesniu CHDS/BDS kiekiu padeda apsaugoti vandens telkinius, jeigu jų savaiminio išsivalymo galimybės yra nepakankamos.

Ypatingai tankūs filtrai vienu metu gali pašalinti biologiškai skaidžias ir neskaidžias, neorganines ir organines medžiagas. Naudodami šią naują technologiją, kurią galima įsigyti už prieinamą kainą, užtikrinsime geresnę aplinkos apsaugą.

Siekiant išlaikyti efektyvų filtravimą ir aukštą ištekamos medžiagos kokybę, net ir didžiausios apkrovos metu galima įpilti cheminio koagulianto. Daugelyje regionų, kur nuotekų valymas vykdomas nepakankamai efektyviai, jei apskritai vykdomas, ypatingai tankių filtrų naudojimas būtų greitas ir įperkamas pirmas žingsnis teisingos krypties link.

© Copyright - Hydropress Huber AB