Nerūdijančio plieno įrenginiai

HUBER SE Produktai Proceso schemos                
header_bottom

Pažangios vandens ir nuotekų valymo technologijos

Paieška

Kontaktai

UAB CHEMAVA

Registruota buveinė:

S.Stanevičiaus 35-17,

LT-07132 Vilnius, Lietuva

icon.tel icon.fax + 370 5 2652181

info@huber.lt

gb.gif Angliškai

Nerūdijančio plieno įrenginiai

HUBER nerūdijančio plieno gaminius idealiai tinka naudoti tiek municipalinių, tiek pramoninių vandens ir nuotekų valyklose. Naudojamas nerūdijantis plienas atitinka griežčiausius reikalavimus:

  • Ilgaamžis eksploatavimas
  • Optimali apsauga nuo korozijos mirkant ėsdinimo vonioje
  • Standartizuoti gaminiai padeda sutaupyti ir palengvina projektavimo darbus
  • Labai geros higienos charakteristikos sveikatos ir saugos atžvilgiu

Mūsų tikslas – pasiūlyti klientams aukščiausios kokybės produktus. Siekdami užtikrinti pastovią aukštą produkto kokybę, mūsų atitinkamai apmokyti ir labai motyvuoti darbuotojai gamina produktus mūsų vienintelėje modernioje nerūdijančio plieno gamykloje.

Mūsų įsitikinimu, aukštas vertikalios gamybos integracijos lygis geriausiai gali išpildyti mūsų klientų poreikius.

Siekdami apsaugoti nerūdijančio plieno gaminius nuo kryžminės taršos, kurią gali sukelti anglinio plieno rūdys ir dulkės, gamyboje naudojame tik nerūdijantį plieną. Mūsų gamykloje esantys įrenginiai ir gamybos procesai yra specialiai sukurti dirbti su nerūdijančio plieno medžiaga. Prieš atiduodant kiekvieną nerūdijančio plieno produktą, jis yra visas mirkomas ėsdinimo vonioje suteikiant produktui nepriekaištingą paviršiaus apdailą ir apsaugą nuo korozijos.

Geriamas vanduo yra svarbiausias šaltinis, kuris kiekio ir kokybės atžvilgiu turi būti prieinamas visiems žmonėms. Geriamo vandens valymui siūlome aukščiausios kokybės produktus.

Geriamas vanduo turi būti tyras, t.y. švarus, bekvapis, bespalvis ir be patogenų. Norint pasiekti tokį rezultatą, geriamo vandens surinkimo, valymo ir paskirstymo metu būtina laikytis tam tikrų standartų reikalavimų.

Dauguma vandens telkinių neatitinka minėtų reikalavimų ir kelia pavojų mūsų sveikatai bei aplinkai. Kad nebūtų padaryta didelė žala, labai svarbu kaip galima anksčiau nustatyti galimas rizikas.

Esame sukūrę vandens telkiniuose naudojamas sistemas, pvz., specialias oro filtravimo sistemas, kurios skirtos apsaugoti geriamą vandenį nuo užterštumo.

Kadangi vandens lygis geriamo vandens rezervuaruose kinta, tai oras yra įtraukiamas ir ištraukiamas.

Jeigu į rezervuarą patenkančiame ore yra dalelių ar mikroorganizmų, tokių kaip bakterijų, sporų, žiedadulkių ar grybelio, geriamas vanduo užsiteršia. Mūsų oro filtrų sistemos su juose integruota filtrų medžiaga sulaiko dulkes ir kitas smulkias daleles ir taip apsaugo vandenį nuo užterštumo ir sveikatai keliamo pavojaus.

Visi HUBER produktai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno ir savo kokybe pralenkia naujausius standartus ir kokybės reikalavimus.

Jeigu nerūdijančio plieno gaminiai yra pagaminti ir naudojami laikantis geriausios praktikos principų, jų eksploatavimas truks ilgus metus.

© Copyright - Hydropress Huber AB