Membraninė technologija / MBR / Pakartotinis nuotekų panaudojimas

HUBER SE Produktai Proceso schemos                
header_bottom

Pažangios vandens ir nuotekų valymo technologijos

Paieška

Kontaktai

UAB CHEMAVA

Registruota buveinė:

S.Stanevičiaus 35-17,

LT-07132 Vilnius, Lietuva

icon.tel icon.fax + 370 5 2652181

info@huber.lt

gb.gif Angliškai

Membraninė technologija / MBR / Pakartotinis nuotekų panaudojimas

Membraniniai bioreaktoriai įvairiam pralaidumui

Nebrangus nuotekų dezinfekavimas

Nuotekų valymui municipaliniuose ir pramoniniuose įrenginiuose reikia numatyti nemažus plotus, didelius rezervuarus, brangią kvapų reguliavimo įrangą. Ten, kur didelės dumblo apkrovos, dumblo apdorojimas dažnai būna prastos kokybės.

Visi paminėti faktoriai turi didelės įtakos mūsų aplinkos užterštumui, stipriai apriboja galimybes pakartotinai panaudoti vandenį, taip pat išauga statybos, eksploatavimo ir techninės priežiūros kaštai.

Membraniniams bioreaktoriams (MBR) reikia iki 70% mažiau vietos, o tai lemia mažus kaštus už statybos darbus. Membraniniai bioreaktoriai yra didesnio galingumo įrenginiai. Membraniniuose reaktoriuose atsisakoma nusodintuvų, todėl nėra pavojaus dėl galimo nuodegų ar dumblo persiliejimo per nusodintuvus. Esamus įrenginius galima montuoti į esamas konstrukcijas ir taip padidinti jų efektyvumą. Pirminius ir antrinius nusodintuvus galima modifikuoti ir panaudoti kaip saugojimo ar rezervines talpas.

Iš membraninių bioreaktorių ištekančių nuotekų kokybė atitinka visus šiuo metu taikomus reikalavimus. Nuotekose nėra bakterijų. Toks vanduo dažnai naudojamas technologijoje ar drėkinimui. Numatant keletą tolimesnių valymo etapų, membraniniais bioreaktoriais galima išgauti netgi geriamo vandens kokybę.

Jau daugiau nei dešimt metų HUBER aktyviai dirba su membraninėmis technologijomis municipalinių ir pramoninių nuotekų valymui. Per visą tą laiką, HUBER nuolatos tobulino VRM® (vakuuminės besisukančios membranos) įrenginius, gerino jų našumą ir jų gamybą taikė prie augančių rinkos poreikių. VRM® įrenginiai pasižymi aukštu darbo našumu, kuris viršija 100 m3/val., suvartoja nedidelį kiekį elektros energijos ir užtikrinamas ilgalaikis eksploatavimas.

Išskirtinė šių membraninių įrenginių savybė yra jų sukimasis, leidžiantis vykdyti nuoseklų, bet labai intensyvų membraninių paviršių plovimą oro srautu.

Plovimo oro srauto kiekis sudaro tik 150 – 250 /(m2/val.), kadangi į VRM® įrenginio centrinę ašį oras yra tiekiamas oro vamzdžiais. Be to, oras gali būti įpūstas tik iki pusės reikalaujamo gylio. Patobulinti membraninės valymo sistemos įrenginiai sumažina energijos sąnaudas ir cheminio valymo dažnumą. Decentralizuotose valymo įrenginiuose naudojame HUBER BioMem® su stacionariomis membraninėmis plokštelėmis.

Abi membranines valymo sistemas galima naudoti kaip vientisas sistemas arba kaip atskiras sistemos dalis, integruojant jas į kliento įrenginius.

Visuose mūsų membraniniuose įrenginiuose yra įmontuotos aukščiausios kokybės ultrafiltravimo membranos, kurios užtikrina aukštą nuotekų kokybę ir tuo pačiu sumažina valymo ir eksploatavimo kaštus. Lyginant su tuščiavidurių skaidulų membranomis, šių membranų privalumas yra tai, kad jos neapsivelia, o perforuotų grotų su 3 mm dydžio akutėmis pilnai pakanka pirminiam nuotekų valymui atlikti.

Mūsų koncepcija – pasiūlyti aukščiausios kokybės membraninius įrenginius, užtikrinančius ilgą eksploatavimo laiką ir aukščiausią efektyvumą.

Priešingai nei mūsų konkurentai, siūlome patikimesnes, didelės techninės priežiūros ir cheminio valymo nereikalaujančias membranines plokšteles, taip pat, atliekame garantinį aptarnavimą visose pasaulio šalyse.

© Copyright - Hydropress Huber AB